O nas

 

Przemek, Monika i Mikołaj to nasza trzyosobowa rodzina i wszyscy dbaliśmy o zęby, ale każdy na swój sposób.

Monika - zawsze używałam zwykłych past do zębów i myłam zęby systematycznie rano i wieczorem, ponieważ od dziecka miałam problemy z ubytkami i nadwrażliwością.

Przemek - na pierwszym miejscu używał nici dentystycznych, a potem płynu do płukania ust. Pieniąca się pasta do zębów w kontakcie z włosami na brodzie dodawała mu obowiązków i zabierała cenny czas.

Mikołaj? - za nim zawsze trzeba było biegać ze szczoteczką i pastą, a i tak się wykręcał od tego obowiązku. W jego zębach pojawiało się coraz więcej ubytków i często musieliśmy odwiedzać dentystę.

Każdy miał swoją pastę - bo każdy miał inne potrzeby.

Rozpoczęliśmy szukać alternatywnych i wygodnych w użyciu środków do mycia zębów. Próbowaliśmy różnych naturalnych past i proszków, ale żadne nie zostały z nami na dłużej. Szukaliśmy przepisów na pasty do zębów, robiliśmy je, próbowaliśmy ale nadal nie było to dla nas czymś wyjątkowym i nie spełniało naszych oczekiwań.

Postanowiliśmy wykorzystać zebraną wiedzę również od stomatologów i chemików, żeby zrobić coś zupełnie innego. Zaczęliśmy tworzyć mieszanki a po wielu miesiącach prób i testów, powstała nasza pierwsza pasta do mycia zębów w postaci rozpuszczalnego smakowego proszku!

Uważamy, że ludzie zasługują na lepszą pielęgnację jamy ustnej i produkty, które działają skutecznie oraz współpracują z organizmem, aby poprawić ogólny stan zdrowia.

Wybraliśmy najwyższej jakości naturalne składniki, które pozwoliły nam na stosowanie naszej pasty w proszku bez użycia wody i aby była bezpieczna w przypadku połknięcia.

Jesteśmy stale pod kontrolą stomatologa, który stwierdził, że ogólny stan zdrowia jamy ustnej bardzo się poprawił. Podzieliliśmy się naszą pastą w proszku ze znajomymi. Szybko się do niego przyzwyczaili i zauważyli, że ich zęby stały się gładkie, a ten efekt utrzymuje się bardzo długo. Ponad to przebarwienia i osady po kawie i herbacie zniknęły, a smak był dodatkowym bonusem. Stosowanie pasty bez użycia wody sprawiło, że zawsze mamy go przy sobie i używamy kiedy tylko potrzebujemy.

Jesteśmy dumni z tego, że stworzyliśmy pierwszą taką pastę w proszku, która jest pozbawiona toksycznej chemii, jest w pełni przyjazna zdrowiu i chętnie się po nią wraca. Mycie zębów nie stało się rutyną a przyjemnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl