Pytania i odpowiedzi

Co to jest My Rocky Dust?

Jest to innowacyjna pasta do mycia zębów w proszku, zrobiona z najwyższej jakości naturalnych składników.

To zupełnie nowa jakość w pielęgnacji zębów i jamy ustnej poprzez działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, odkażające i nawilżające błonę śluzową jamy ustnej.

 

Jakie są składniki My Rocky Dust?

W naszym produkcie znajdziesz tylko naturalne, najwyższej jakości składniki: ksylitol, sól kamienna z Kłodawy, węglan wapnia, wodorowęglan sodu, ekstrakt stewii, olej kokosowy, 100% czyste olejki eteryczne.

 

Jak stosować My Rocky Dust?

Naszą pastę w proszku stosujemy zamiast tradycyjnej pasty do zębów.

Pamiętaj ! Nie zamaczaj szczoteczki w wodzie przed użyciem !!!

Po prostu zanurz suchą główkę szczoteczki w proszku – to sprawi, że proszek będzie się jej trzymał. Myj zęby jak zawsze. Kiedy skończysz szczotkowanie, wypluj resztę śliny, NIE PŁUCZ jamy ustnej wodą. Przepłucz tylko szczoteczkę.

 

Dlaczego nie płukać jamy ustnej wodą?

Woda w kranie ma najczęściej pH poniżej 7. Kiedy płuczesz usta wodą przyspieszasz proces, w którym rozwijają się bakterie beztlenowe. Nasza pasta w proszku ma zasadowość około pH 9 , a kiedy nie płuczesz ust wodą właściwości składników produktu działają dłużej.

Dobroczynne i naturalne składniki proszku zawierają dużo minerałów i są wysoce antyseptyczne. To dłużej utrzymuje korzyści w jamie ustnej i utrzymuje korzystne pH a dodatkowo odświeża oddech i smak.

 

Jak często można stosować My Rocky Dust?

Używaj minimum dwa razy dziennie zamiast tradycyjnej pasty do zębów. Miej zawsze przy sobie, aby zapewnić sobie komfort świeżości i pielęgnację zębów w ciągu dnia.   

 

Na jak długo wystarczy opakowanie My Rocky Dust?

Obliczyliśmy to bardzo dokładnie i stosując preparat minimum dwa razy dziennie  opakowanie wystarcza do 9 tygodni.

 

Czy My Rocky Dust wybiela zęby?

Pamiętaj, że wybielanie zębów jest zawsze chemiczne i najczęściej przeprowadzone w gabinetach stomatologicznych.

My Rocky Dust bardzo dobrze usuwa z powierzchni zębów różnego rodzaju przebarwienia i osady po kawie, herbacie i sokach. Nasz produkt przywraca naturalny kolor zębów jakim obdarzyła cię natura.

 

Jakie są korzyści ze stosowania My Rocky Dust?

Należy wspomnieć, że użyte naturalne składniki bogate w minerały i pierwiastki przynoszą same dobroczynne właściwości. Działają przeciwpróchniczo, remineralizująco, usuwają płytkę nazębną, oczyszczają z przebarwień, działają przeciwbakteryjne i przeciwzapalnie. Stosując naszą pastę nie będzie już więcej problemów z aftami, opryszczką i pękającymi kącikami ust.

 

Czy wytwarza się dużo piany podczas szczotkowania My Rocky Dust?

Pasta My Rocky Dust nie pieni się ponieważ nie zawiera żadnych sztucznych składników i detergentów takich jak SLS, SLES, Laurylosiarczanu Sodu, które są środkami spieniającymi w zwykłych pastach do zębów.

Składniki proszku My Rocky Dust pobudzają nasze ślinianki do produkcji śliny, która rozpuszcza proszek w jamie ustnej a dodatkowo ma działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe.

Ślina przyspiesza usuwanie resztek pokarmowych a szczególnie cukrów dostarczonych z dietą. Wytwarzana ślina neutralizuje również kwasy dostarczane z pokarmem (np. napoje gazowane). Dlatego też po użyciu naszej pasty w proszku zalecamy nie płukać jamy ustnej wodą, wtedy składniki działają dłużej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl