JAK UTRZYMAĆ NATURALNĄ BIEL SZKLIWA
Jak utrzymać naturalną biel szkliwa?

Jak utrzymać naturalną biel szkliwa?

Każdy z nas chciałby móc oczarować perłowo-białym uśmiechem niczym z reklamy. Jednak wobec aktualnie popularnego sposobu żywienia nie jest to takie proste, stąd też coraz więcej osób zadaje sobie pytanie: jak utrzymać naturalną biel szkliwa? Najczęściej decyzja pada na wybielanie zębów, które jest inwazyjną metodą i, jak się okazuje, nie zawsze długotrwałą, więc czy oby na pewno jest słusznym wyborem? Niekoniecznie! Zatem co wybrać? Odpowiedź znajdziesz w regularnej pielęgnacji!

 

Jakość szczotkowania na pierwszym miejscu

Wobec codziennego pośpiechu każdy z nas myje zęby na chwilę przed wybiegnięciem z domu, co zazwyczaj skutkuje niedokładnością i zbyt krótkim czasem poświęconym na pielęgnację. Aby móc cieszyć się uśmiechem pełnym blasku należy jednak skrupulatnie podejść do mycia zębów i poświęcić mu należyty czas - 3 minuty dokładnego szczotkowania ;) Jednak długość, mimo że niezwykle ważnym, nie jest jedynym czynnikiem jakościowym - równorzędnie należy zadbać o produkt, którym oczyszczamy zęby. Powinniśmy wybierać go świadomie, zwracając uwagę na takie aspekty, jak bezpieczeństwo składu, wpływ na uwrażliwienie szkliwa, czy też preferencje smakowe, coby nie wywoływać w sobie poczucia przykrego obowiązku spowodowanego ogólnym niedopasowaniem. Zatem jakość szczotkowania uzależniona jest od długości mycia, produktu, szczoteczki oraz ogólnych odczuć zaraz po, o czym również nie należy zapominać!

 

Natura kropką nad pielęgnacyjnym “i”

Zawsze najlepsza odpowiedź znajduje się w naturze - to ona zapewnia substancje wspierające procesy zgodne z funkcjonowaniem naszego organizmu, a więc i pięknego wyglądu również naszych zębów. Dlatego dbając o swój uśmiech i dobierając w tym celu produkty najskuteczniej jest wykorzystać moc prosto z roślin! Odpowiednie połączenie naturalnych składników (pozbawionych toksycznych składowych) zastosowane w produkcie czyszczącym to skuteczna metoda na ochronę i remineralizację składników mineralnych szkliwa oraz nieinwazyjne wybielenie jego powierzchni.

To dobry moment, by zadbać o naturalną biel uśmiechu - pamiętaj o naszych podpowiedziach ;)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl