SEKRETY HOLLYWOODZKIEGO UŚMIECHU
SEKRETY HOLLYWOODZKIEGO UŚMIECHU

Sekrety Hollywoodzkiego uśmiechu!


Piękne, białe zęby kojarzą nam się przede wszystkim z wizerunkiem hollywoodzkich gwiazd, ale także z uśmiechami przeciętnych Amerykanów. Dlaczego Amerykanie mają takie ładne zęby i co zrobić, żeby nasze wyglądały tak samo?
Kiedy oglądasz filmy, które są wyprodukowane w USA, to wzrok przykuwają uśmiechy tamtejszych gwiazd – ludzi, którzy mają idealnie równe i białe zęby. Za ich uśmiechy odpowiadają nie tylko stomatolodzy, ale również inna kultura dbania o higienę jamy ustnej.

Jak dba się o zęby w Ameryce?


 Wygląd zębów i zdrowie jamy ustnej dla mieszkańców USA to swoisty symbol statusu społecznego. Ci, którzy dbają o stan swoich zębów, uchodzą za bogatszych, lepiej wykształconych i mają większe szanse zdobycia dobrej pracy. Amerykanie mają więc dobrą motywację, by dbać o zęby swoje i swoich dzieci – rodzice uczą je prawidłowej higieny, szczotkowania przynajmniej 2-3 razy dziennie i częstego odwiedzania stomatologa, a większość z nich także decyduje się na leczenie ortodontyczne.


Białe jest piękne.


 Naturalny kolor zęba jest zawsze lekko żółty lub siny. Wybielanie spowoduje jego odbarwienie i zamiast zęba białego będziemy mieli kolor sino-przezroczysty. W Ameryce Północnej bardzo popularne jest ten rodzaj zabiegu, a często nawet przedkładane nad ich leczenie. Wybielane zęby powinny być przede wszystkim zdrowe. Zanim zdecydujesz się na wybielanie, powinieneś wyleczyć wszelkie ubytki. Jeśli chcemy połączyć leczenie zębów z ich wybielaniem, dobrze jest od razu powiadomić o tym stomatologa, który będzie mógł ustalić kolejność zabiegów.


Jak dbać o zęby?


 Dbanie o zęby wiąże się przede wszystkim z profilaktyką. Zabiegi profesjonalnej higienizacji należy powtarzać przynajmniej 2 razy do roku. Usuwanie kamienia to prawdziwa podstawa w dbałości o zęby! Poza tym, aby móc cieszyć się uśmiechem pełnym blasku należy jednak skrupulatnie podejść do mycia zębów i poświęcić mu należyty czas - 3 minuty dokładnego szczotkowania. Ogromne znaczenia ma sam produkt. Podczas jego wyboru należy szczególnie zwracać uwagę na bezpieczeństwo użytkowania.

Produkt My Rocky Dust możesz stosować w drodze do pracy, w podróży i na wakacjach. Koniec z wymówkami, że brak Ci czasu, albo nie masz gdzie umyć zębów.
Dbanie o zęby nigdy nie było tak proste! Odpowiednia higiena to Twój pierwszy krok do pięknego hollywoodzkiego uśmiechu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl