PRZEBARWIENIA SZKLIWA, JAK REDUKOWAĆ?
PRZEBARWIENIA SZKLIWA, JAK REDUKOWAĆ?

Naturalna redukcja przebarwień szkliwa

Aromatyczny smak kawy, czy herbaty, głęboki smak wina — to chwile w ciągu dnia, które stają się niemal magiczne, dlatego powiedzmy sobie szczerze: nie powinniśmy odmawiać sobie tych przyjemności z uwagi na dbanie o urodę. Niestety, jak się okazuje, nie tylko te o intensywnym smaku, ale zdecydowanie wiele więcej produktów z naszej diety negatywnie wpływają na stan i wygląd zębów. Jak radzić sobie z problemem występowania przebarwień zarówno miejscowych, jak i rozprzestrzenionych?

Przede wszystkim bezpiecznie i skutecznie!

Tutaj zwracamy szczególną uwagę na zagadnienie związane z jakością szczotkowania i efektu, jakie powinno zapewnić, czyli gładkie i czyste zęby przez kilka następnych godzin. Dobry produkt czyszczący wraz z efektem wizualnym naturalnego blasku zębów zapewnia również ochronę przed bakteriami, działanie przeciwzapalne, regulację pH jamy ustnej oraz redukcję osadów nazębnych.

Codzienna pielęgnacja jest receptą na większość problemów z zębami, jednak samo
szczotkowanie to wciąż za mało. Ogromne znaczenie ma sam produkt. Podczas jego wyboru należy szczególnie zwracać uwagę na bezpieczeństwo użytkowania czyli na ścieralność.

Składniki ścierające są składnikiem każdego produktu do mycia zębów, aby usunąć wszystkie naloty i przebarwienia, ale nie mogą dominować. Dlatego ich jakość, ilość oraz rodzaj mają kluczowe znaczenie na odbiór produktu przez nasze zęby. Dobry produkt do pielęgnacji zębów to taki, który dokładnie je wyczyści i nie spowoduje ich nadwrażliwości. 

Z troski o te zagadnienia wskazujemy, iż uznane badania laboratoryjne to absolutna podstawa. Stąd też bardzo dokładnie i bezwzględnie nadzorujemy składniki oraz produkcję naszego kosmetyku My Rocky Dust zgodnie z zasadami Dobrych Praktyk Wytwarzania Kosmetyków (GMP).

Dbaj i wybieraj świadomie.

Dbaj o pielęgnację jamy ustnej z dokładnością i jakością. Wybierając produkt do mycia zębów zwróć uwagę na jego skład. Jeśli ma pomóc to niech to robi z korzyścią dla całego organizmu. Najlepiej niech nie zawiera konserwantów, detergentów, środków pianotwórczych - lepiej ich unikać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl